حلب

حلب های شرکت آذین قوطی دارای نشان رسمی استاندارد ایران بوده و متناسب با مصرف آن نکات بهداشتی و فنی آن مورد توجه قرار می گیرد.

در صنعت غذایی ما تولیدکننده، حلب های پنیر،رب،زیتون، خیارشور و روغن و ... در ابعاد مختلف می باشیم. در صنعت شیمیایی جهت بسته بندی چسب افتخار همکاری با برند های مطرح ایران را داشته ایم.

برای مشاهده تصاویر محصولات حلب های غذایی کلیک نمایید

 

قوطی 5 کیلوگرمی

 

 قوطی های 5 کیلو گرمی (قطر 153 میلیمتر) سه تیکه آذین قوطی دارای نشان استاندارد ملی ایران است . مناسب،جهت بسته بندی رب،زیتون،ذرت،خیارشور و ... بوده و در صورت در خواست مشتری با فرم خمره ای نیز قابل تولید می باشد.

  

قوطی چای

شرکت آذین قوطی تولیدکننده انواع قوطی های متداول چای برای چای ایرانی و خارجی بوده و افتخار ما این است که توانسته ایم نظر مساعد برند های بزرگ چای کشور را تامین نماییم وآذین قوطی افتخار همکاری با آن ها را داشته باشد.

برای مشاهده تصاویرمحصولات قوطی های چای کلیک نمایید

قوطی فانتزی

بخش R & D شرکت آذین قوطی در تلاش است ، که برای تنوع دادن به محصولات خود به خصوص برای تولید انواع قوطی های فانتزی ، تولید این قوطی ها را انجام دهد، برای سفارشات خود با ما در ارتباط باشید.

امیدواریم بتوانیم جایگزین مناسبی برای محصولات خارجی در کشور باشیم . طرح ها و تقاضای خود را برای ما ارسال کنید .

برای مشاهده تصاویر محصولات قوطی های فانتزی کلیک نمایید.

قوطی خمره ای

قوطی های خمره ای نمونه ای دیگر از محصولات شرکت صنایع آذین قوطی می باشد که در جهت تنوع دادن محصولات خود تولید نموده است،برای درخواست سفارشات خود با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده تصاویر محصولات قوطی خمره ای کلیک کنید.