خدمات ما

خدمات آذین قوطی - چاپ و لاک

خدمات آذین قوطی

ما در آذین قوطی مفتخریم علاوه بر تولید انواع ظروف بسته‌بندی فلزی ،خدمات متنوع دیگری را نیز به مشتریان ارائه دهیم.
این خدمات را می‌توان در سه دسته اصلی تقسیم بندی کرد.

خدمات چاپ و لاک

ما در جهت تکریم مشتریان خود ، وظیفه خویش می دانیم نتیجه سال ها کار و فعالیت مسنمر خود در زمینه تولید انواع قوطی های فلزی را ذر اختیار مخاطبین خویش بگذاریم و آن ها را در جهت انتخاب و دستیابی به بهترین نوع ظروف بسته بندی فلزی یاری دهیم. تیم طراحی و گرافیک این سازمان نیز آمادگی دارد با استفاده از مدرن‌ترین متدها مشتریان را در جهت دستیابی به قوطی های فلزی با طرحی جذاب و مدرن و متناسب با سلیقه جامعه هدف آنها یاری دهد.

دستیابی به بسته‌بندی جذاب و مخاطب پسند، به عنوان هدفی که از دیرباز تولید کنندگان محصولات مختلف را درگیر کرده است، همواره در گرو کیفیت چاپ بسته‌بندی می‌باشد. پس از آنکه طرح ظاهری قوطی‌های فلزی توسط متخصصین طراحی و گرافیک خلق می‌شود، برای پیاده‌سازی بر روی ورق‌های خام قلع اندرود که در صنعت تولید قوطی‌های فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرند، وارد پروسه‌ای پیچیده و حساس می‌شوند.طرح‌ها ابتدا به وسیله فرایند مدرن لیتوگرافی با محاسبات پیچیده بر روی زینک های مختلف پیاده سازی‌ می شوند.

مرحله بعدی که حساس‌ترین و دشوارترین مرحله می‌باشد، اجرای طرح‌های روی زینک بر روی مواد اولیه است. بدین منظور از دستگاه‌های بسیار پیچیده خطوط چاپ بر روی فلز استفاده می‌گردد که این دستگاه‌ها مرکب را در رنگ‌های مختلف و در مراحل تعیین شده بر روی ورق پیاده‌سازی می‌کنند. وجود کوچک‌ترین ناهماهنگی در اجزای این دستگاه‌ها موجب افت شدید کیفیت چاپ محصول می‌گردد.

ما در آذین قوطی مفتخریم که با به کارگیری تجهیزات مدرن و استفاده از پرسنل کارآزموده، به عنوان یکی از اصلی‌ترین قطب‌های صنعت چاپ بر روی فلز در ایران شناخته می‌شویم. و این خدمت را برای مشتریان مختلف خود، با بالاترین سطح حساسیت و کیفیت ارائه می‌نماییم.

سال ها است که ورق قل اندرود به صورت شیت و در ابعاد و اندازه‌های متنوع، به عنوان ماده اولیه اصلی تولید ظروف بسته‌بندی فلزی شناخته می‌شود. کیفیت و یکنواختی ابعاد شیت‌ها همواره به عنوان یکی از فاکتورهای پیش نیاز اصلی در زمینه کیفیت چاپ و تولید قوطی‌های فلزی مطرح می‌باشد. از سوی دیگر قابلیت دستیابی به ورق‌های شیت با ابعاد دلخواه کمک شایانی به کاهش ضایعات ورق و افزایش راندمان در زمینه تولید قوطی های فلزی می‌نماید.

لذا ما در آذین قوطی بر آن شدیم تا با واردات و نصب خط مدرن و مجهز تبدیل کویل به شیت، گام مهمی را در زمینه افزایش بهره‌وری تولید برداریم و مفتخریم که این دستاورد را با مشتریانمان شریک شویم. لازم به ذکر است این خط قابلیت برش ورق تا ضخامت 0.35 میلیمتر  و با تلورانس برش طول به میزان 0.15 میلی‌متر را دارا می‌باشد.